T’i ndihmojmë Florent Hoxhës, i cili është me Leukemi Akute!

0
179
T'i ndihmojmë Florentit

Të nderuar njerëz të mirë!

Pak më parë më erdhi një porosi nga miku im Bujar F. Islami, i cili më tregoi se kishte bërë një nismë – për t’i mbledhur fonde kolegut të tij Florent Hoxhës.

Kush është Florent Hoxha?

Florent Hoxha ka lindur më 11.07.1997 në fshatin Krajkovë-Gllogovc. Është student i mjekësisë. Si duket ambicies së tij i është ndërprerë tani për tani rrugëtimi, meqenëse është diagnostifikuar me Leukemi Akute dhe ka nevojë për trajtim mjekësor jashtë vendit.

Luten dashamirët të klikojnë në këtë link dhe t’i ndihmojnë Florentit!

https://www.gofundme.com/ti-ndihmojme-florentit

Zoti ju shpërbleftë të gjithëve!

Arsim Jonuzi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here